Trneningi konne

Trneningi konne

Jaka jest różnica między Splitem Times i Lap Times

Wspólna koncepcja podczas treningu w jakiejkolwiek prędkości sportu jest to, że czasy okrążeń, międzyczasy i ogólnie czasów. Pojęcia te nie są zdegradowany jedynie do sfery biegania; są one równie ważne w pływaniu, jeździe na rowerze, samochodowym, wyścigów konnych i innych sportach, w których zawodnik obejmuje zmierzona distance.It może być czasami mylące, aby powiedzieć trzy rozstawione, więc oto kilka podstawowych definicji tak, że będziesz wiedzieć, co ktoś odnosi się podczas rozmowy.

Całkowity czas: Całkowity czas na powierzchni rzeczy jest dość łatwe do zdefiniowania. To po prostu mówi, jak długo trzeba http://yourwindow.pl/ było dostać się z punktu A do punktu B. W wyścigu, to będzie, jak długo zajęło Ci dotrzeć do mety. Może to trochę bardziej skomplikowane, choć, jeśli podzielić całkowity czas do czasu netto, poruszając się w czasie i pistolet czasu.

Czas netto: czas netto odnosi się, jak długo to trwa do uruchomienia w wyścigu od momentu przekroczenia linii startu do momentu przekroczenia linii mety. Zwykle jest mierzony przez elektroniczny chip lub tagu noszony na bucie, kostce lub numer Bib.

Czas Przeprowadzka: Moving czas odnosi się do tego, jak długo były w rzeczywistości w ruchu podczas biegu lub wyścigu. To może być tak proste, jak zatrzymując swój zegarek w pole karne spacer lub po zatrzymaniu zwolnić sam, lub może być czas odlicza się podczas wyścigu, gdy jesteś na dworcu pomocy coraz waży. Bardzo niewielu ras będzie śledzić czas, aby użyć go jako sposób ustalenia zwycięzców ruchu.

Pistolet Godzina: godzina Gun odnosi się, jak długo to trwa do przekroczenia mety zaczynając na dźwięk pistoletu, bez względu na to, gdzie w polu zaczynałeś swoją rasę i bez względu na to, ile czasu zajmuje dotarcie do linii startu.

Podział czasu: Twój czas jest podział ogólny czas w danym momencie w biegu. Na przykład, w wyścigu 4 mil może masz podzielone czasy 7:00, 14:00, 21:00 i 28:00 minut w każdej mili, jeśli zostały uruchomione w równym tempie 7:00 minut. Twój podział czasu byłby to całkowity czas określony sposób w każdym punkcie, jeśli prowadzony lub wyścig zakończył się właśnie tam.

Lap Time: Twój czas okrążenia jest czas potrzebny do uruchomienia pomiędzy szczelinami. W powyższym przykładzie każdy z firmy okrążeń mili byłby 7:00 min. Czas okrążenia, jak długo będzie trzeba, aby dostać się z jednego do kolejnego rozłamu. Zegar następnie zaczyna się od nowa do następnego okrążenia.

Okrążeń i podziałów nie zawsze będą w tej samej odległości. Na przykład, w triatlonie byś mieć oddzielne podziały i czasy okrążeń do pływania, jazdy na rowerze, a twój do biegania.

Ogólnie jednak, będzie najczęściej zobaczyć milę kilometr dzieli chyba jest łatwiej zdefiniowane okrążenie. Na torze, może być podział 400-metrowy, aw puli trzeba split 50 metrowy.

Podczas maratonów, może być podziałów co 5 kilometrów, a podczas Ultramarathon twoi podziały mogą być w poszczególnych stacjach pomocy w trakcie trwania bez znormalizowanej odległości pomiędzy kolejnymi dawkami.

Śledzenie i analizowanie czasów okrążeń i międzyczasów może pomóc poprawić swój trening i tempo siebie poprzez wyścigu, więc polecam śledzenie nich podczas sesji interwałowych lub gdy idziesz nad strategią dla rasy lub po wyścigu.

Blaine Moore jest uruchomiony trener Southern Maine z 20-letnim doświadczeniem i treningu wyścigowego. Pobierz swój wolny raportu, 3 Elementy skutecznego treningu, aby dowiedzieć się, dlaczego prace można umieścić w czasie treningu jest dopiero trzecim najważniejszym czynnikiem, który określa, jak również poprawić jako biegacza i sportowca.

Artykuł napisany przez: https://www.iq.pl/oferta/administracja-i-backup/