Przewodnik ksztalcenia konia

Przewodnik ksztalcenia konia

Twój Przewodnik do kształcenia i klimatyzacji Horses jest zdrowy rozsądek

Pamiętasz, że pierwszy długą przejażdżkę zostało zrobione z konia? Domyślam się, że jesteś doświadczonym ból całej nogi lub były bardzo ból całego ciała. Stałeś się w ten sposób po prostu jazdy na koniu, a nie prowadzenie nikogo ani niczego na plecach. Chodzi mi o to. Kiedy można umieścić siodło i uzdę na koniu, i przystąpić do nich jeździć http://unsaw.net.pl/, trzeba się liczyć z tym, że ich ciała są podobne do naszego ciała na wiele sposobów. Oznacza to, że jeśli na nich jeździć zbyt mocno i nie są w stanie do jazdy, oni też mają zamiar wystąpić bolesność mięśni i może nawet poważne bóle stawów. Więc jeśli masz zamiar jeździć na koniu, który nie został jeździł w długim czasie, trzeba zacząć się z nimi łatwo. Cierpliwość i zrozumienie jest jednym z najlepszych prezentów można dać konia. Zawsze brać pod uwagę wyniki swoich działań i swojej zapytaniem kiedy siedzisz na swoich koni z powrotem, ponieważ są emocjonalne, uczucie zwierzęta, które zasługują na szacunek.

Pomyśl o tym. Jeśli rozważają kolejny maraton pięć mil, by trenować tylko przez dwa dni przed wyścigiem? Nie, zaczynasz miesiące naprzód, najpierw w spokojnym tempie, budować mięśnie trochę w czasie, daje płuc szansę stać się przyzwyczaić do wymagań stresu i dodatkowych, a stamtąd kontynuować. Sam scenariusz odnosi się tutaj. Konie, które były na półce lub na zewnątrz okręgu jazdy musi pomóc odbudować i uzyskać ich nogi się pod nimi. Nawet urodzonym sportowcy muszą przestrzegać pewnych rytuałów, aby osiągnąć punkt kondycji. Jeśli zastosujemy się do tych zasad, to więcej niż prawdopodobne, twój koń będzie zawsze chętny uczestnik. Spowodowanie konie stały ból może prowadzić do różnych zachowań następnym razem przejść, aby dostać się na plecach. Konie mają pamięć, a jeśli myślą, że są one o coś zrobić, że ma zamiar w pewnym momencie, powodują u nich ból, mogą one stać się uparta i nie chce robić to, co pytasz z nich. Nie mogę powiedzieć, że ich za to winić. Z mojego doświadczenia wynika, że ​​zazwyczaj konie nie chcą wykonywać została ze względu na złe traktowanie przez nich ludzi, którzy tak naprawdę nie rozumieją drogę czują lub myślą. Oczywiście, to tylko niektóre konie tam, że nie chcą być prowadzony, nie chce nic robić, że żąda się od nich i szukasz wolny pokój i wyżywienie. Najlepszym sposobem radzenia sobie z niewłaściwie koni jest badanie ich zachowania, dowiedzieć się, co to znaczy, że naprawdę lubisz i spróbować przechytrzyć je. Mimo, że są uważane za doskonałe istoty w naturalnym łańcuchu żywnościowym, widziałem wielu ludzi jest przechytrzył przez konia.

Jako pacjent, używając zdrowego rozsądku, i biorąc swój czas, będzie Ci wyniki, które szukasz. Jest to podróż, a dotarciem do miejsca docelowego z koniem może być ekscytujące i satysfakcjonujące. Pamiętaj, że konie są naszymi przyjaciółmi. Pomogli zbudować nasz wielki kraj, ponieważ przeprowadza nas przez nowego lądu. Jeśli masz trudną konia, który próbujesz dowiedzieć się, czasem dobrze jest naradzić się z innego jeźdźca przed dokonaniem niewłaściwy ruch, który mógłby ustawić z powrotem do punktu wyjścia. Kiedy używany do rozbijania roczniaki, czasami najgorsze i najtrudniejsze dzieci do złamania, z czasu, cierpliwości i zrozumienia, by okazać się najlepsze i najprzyjemniejsze konie do jazdy. Nasze działania i opiekuńczy może zrobić różnicę, ale to prawdopodobnie nie nastąpi z dnia na dzień. Każdy dzień, że masz pozytywne doświadczenia z koniem, umieszcza je jeden mały krok do celu, jakim jest posiadanie konia i właściciela, który po prostu spędzać czas razem, ciesząc się nawzajem, co ma do zaoferowania. Użyj tego samego wynagrodzenia za konia tak jak swojego znajomego lub rodziny. Pomyśl zanim jeździć. Happy Trails!

Artykuł napisany przez: