Nauka jazdy konnej

Jazda Whispering Pomoc – Następny krok

Idąc o krok dalej

Po osiągnąć przyłączyć się do nauki nie nie zatrzyma. Jak można doprowadzić konia? Stoicie obok niego / nią przez ramię?

Większość ludzi, a potem zastanawiać się, dlaczego, jeśli koń nieśmiały z dala od czegoś skończyć z zgniecione palce. Stojąc na konie ramieniu daje się w martwym polu koni.www.iq.pl Wierzcie lub nie jest to najlepsze miejsce, aby wyróżniać się z przodu, mając koń za Tobą na luźnej liny. Jeśli zaczyna dostać się blisko ciebie podnieść jedną rękę po kilku próbach koń nauczy się, że oznacza to, jest to, aby zamknąć tak spadnie z powrotem trochę, a jeśli coś go przeraża i robi nieśmiały w bok, nogi są bezpieczne. Nie bardziej obolałe palce.

Przy odrobinie praktyki będziesz w stanie udoskonalić tę.

Następnie Następną rzeczą jest, aby go wziąć jeden krok na raz, jak to działa?

Trzeba będzie długi sznur lub linię lonży, pierwszy nie muszą być z dala od swojego konia, ale gdy dostaje się pomysł, o co prosicie go ruszyć dalej.

Turn i zmierzyć się z nim i używać delikatne ruchy szarpie, aby zachęcić go, aby przyszedł do ciebie, kiedy robi krok w kierunku Ci krok ku nim i podnieść rękę, aby iq.pl/oferta/serwery-dedykowane/administracja-i-backup/ powiedzieć mu, żeby przestał. Następnie nagradzać go ponownie, nie dając mu smakołyk, ale delikatny skok na szyi, żeby wiedział, że zrobił dobrze. Powtarzaj te ćwiczenia, aż trzeba go biorąc jeden krok do przodu w kierunku do siebie i za każdym razem podnieść Cię za rękę, powinien przestać.

Raz można mieć go stojącego na całej długości liny z dala od ciebie biorąc krok i zatrzymywania, gdy go o to zapytać, będziesz wiedzieć opanujesz tę umiejętność.

Zawsze upewnij się, że sprawiają, że nauka zabawy dla Ciebie i Twojego konia, z dużą ilością nagród, kiedy to robi, o co prosicie rację. Najlepszą nagrodą dla konia jest delikatny skok szyi jak ten symuluje ich język matki i jest to jedyna nagroda będzie kiedykolwiek potrzebne. Ciekawostki i traktuje żywność zachęcają gryzienie i powinny być zawsze unikać. Jeśli chcesz dać konia uczta jedzenie zawsze umieścić go w misce paszowego.

Po wielu latach trzymania koni końcu znalazłem sposób, aby tę pracę zarówno dla mnie i mojego konia, a teraz cieszyć się czasu spędzam z nimi mając mnóstwo zabawy i żadnych bezsensownych walkach, że nikt nie każdy wygrywa.

Artykuł napisany przez: https://s-hero.pl/26-kreatyny-i-regeneracja