Mysl jak kon

Myśl jak koń

Większość z nas dostać się do koni, nie dając żadnej myśli do stworzenia solidnych podstaw z naszym koniem. Jeśli nie będzie to związek nie musi być solidny fundament … punkt wyjścia.

Więc jak mogę ustalić solidne podstawy pytasz? Bardzo proste … najpierw trzeba uznać fakt, że jesteś człowiekiem koń jest zwierzęciem.www.iq.pl/oferta/hosting/migracja/

Widzę, że wiele osób się tę podstawową koncepcję natury mylić poprzez odniesienie do ich konia jak człowiek, ten rodzaj myślenia jest związana z problemami od samego początku. Konie to zwierzęta stadne, co oznacza, potrzebują lidera, i nie może być tylko jeden lider w stadzie.

Tak więc w odniesieniu do konia od samego początku musisz zdecydować, czy masz zamiar ustanowić siebie jako lidera relacji lub popychacza.

Kiedy już pozycja ustalona należy ustawić granice fizyczne z koniem co oznacza, że ​​musi być jakieś zasady w relacji. Ile razy widziałeś 1200lb Koń idzie całego kogoś, popychając je wokół, nie dając żadnego szacunku osoba lub ich przestrzeń? Dobrze, że jest to znak, że nigdy nie był solidny fundament zbudowany od początku i ta osoba jest wyznawcą i dopóki umysł ludzki zmienia swoje myślenie nigdy nie będzie solidne relacje nam człowiek jest pod kontrolą.

Więc tutaj jest podstawową metodą, a kluczem do jazdy konnej i treningu koni „Myśl jak koń!” wyjść i badać niektóre konie na pastwisko i znaleźć przywódcę stada. Badanie, w jaki sposób współdziałają ze sobą. Następnie proponuję udać się do lokalnej księgarni lub biblioteki i znaleźć kilka książek Filmy o zachowanie konia!

Tresura koni wykonane proste jest oparta na przekonaniu, że można zbudować zrównoważone relacje z koniem przy użyciu prostych, ale asertywnych sposobów, które pozwalają na zdobywanie zaufania i szacunku ze swojego konia. Dowiedz się, co jeszcze mam do powiedzenia i uzyskać przydatne informacje środków w celu zwiększenia swojej jeździectwa @ Szkolenie konia Made Simple

Artykuł napisany przez: https://www.iq.pl/oferta/serwery-dedykowane/administracja-i-backup/