Ksiazki na temat jazdy konnej

Samopomocy Książki (najlepsze, jakie kiedykolwiek napisano)

Dzisiaj każdy szuka samopomocy książek. Książki te generują miliony dolarów dochodu dla osób, które je piszą. A w niektórych przypadkach zostawić te, które czytają je bardziej zdezorientowany niż kiedykolwiek.

Społeczeństwo szuka odpowiedzi na szereg pytań życiowych. Szukasz odpowiedzi na takie rzeczy jak relacje. (Coś znalazłem, że nie był bardzo dobry.) Inne tematy takie jak finanse, uzależnień, dziecko zapalony, doradztwa biznesowego i szczęście. I cokolwiek innego nie wydaje się być niepokojące je w tej chwili.

Kiedy występują trudności w naszym życiu możemy włączyć do książki miesiąca szuka odpowiedzi na nasz problem. Czytamy i stosować zasady do naszego codziennego życia. Myślę, że na początku wydaje się pomóc, uważamy, wow! To naprawdę działa na mnie. Wtedy zazwyczaj prowadzimy do bump na drodze, która nie została pokryta w książce. Potem albo przejść przez inną książkę, aby spróbować znaleźć nową odpowiedź. Albo, po prostu zrezygnować. Zastanawianie jest to sposób, w jaki ma być.

Mogę odnosić się tylko do tego w moim krótkim doświadczeniem przy chce być trenerem koni. Chciałem być colt rozrusznik / western trener koni. Więc zacząłem czytać wszystko, co wpadło mi w ręce na temat szkolenia koni. Wkrótce próbował w prawdziwym życiu. Stosowanie wszystkich tych nowo przeczytać o sposobach na prawdziwych koni. W przeważającej części I udało się z początkiem ogierów. Udało mi się przekonać ich, aby zaakceptować siodło, a następnie zawodnik, nie jest zbyt wielkim problemem. Tylko od czasu do czasu problem i zazwyczaj Chciałbym znaleźć sposób, by pracować przez nią.

Ale potem, jak starałem się rozwinąć tych młodych koni umysły, I okazało się, że coraz trudniej śledzić książki jak napisane. Wydawało się, że wiem, ważne jak dobry jeździec osoba, która napisała książkę było zawsze było coś brakuje. Niektóre krok, który został pominięty, albo to konie szczególności osobowości nie mieszają się z tej metody treningowej. Więc w końcu zdecydowałem zacząłem drogę do późna w życiu nauczyć się wszystkiego, że sukces trener musi wiedzieć.

Ale chodzi o to, nawet najlepszy autor może nie przeżyć wszystko, co potrzebne, aby wykonać zadanie w niektórych przypadkach. Myślę, że odnosi się do samopomocy, jak również. Osoba biegnie wzdłuż grzywny, dopóki nie okaże się, że jedna sytuacja, która nie została pokryta. Pozostawienie ich zwisające. Nie wiedząc, w którą stronę się zwrócić.

Chyba nie wkręca się prawie wszystko w moim życiu, co najmniej raz, jeśli nie kilka razy. Zawiodłem w małżeństwie, zapalony dzieci, biznesu, wielu rzeczy, a koni Szkolenie. Ja też nie szukał i szukał odpowiedzi.

Pewnego dnia obudziłem się z pomocą od tego małego głosu wewnątrz. Okazuje się, że głosik był Duch Święty. Byłem naprawdę w dół na moją sytuację i ja. Następną rzeczą, wiesz, że był wyłączony szukają ponownie. Ale ten czas szukałem kościele. I nowy wszystko inne próbowałem nie działa. Może nadszedł czas, aby dać Bogu szansę.

Więc z pomocą mojej żony, który chciał, aby to zrobić wcześniej dodam. Zaczęliśmy szuka kościoła. Teraz został podniesiony w kościele, ale muszę przyznać, że nie zwraca zbytniej uwagi. Dziękuję Panu, moja żona. Z jej doświadczeń nauczyła mnie, czego szukać, dobrej biblii nauczania Kościoła, który podkreślał Jezusa.

Byłem jeszcze sceptyczni, że będzie to żadną pomocą. W końcu okazało się, że kościół spełniły kryteria, a ludzie wydawał się bardzo opiekuńczy. Zdecydowaliśmy się na pobyt. Pewnej niedzieli chodziłam sama i coś mnie naszło, kiedy Pastor sprawdził ołtarza. Zaczęłam płakać w niekontrolowany sposób i jak kawałek stali poprowadzoną do potężnego magnesu znalazłem się kierując się do ołtarza. Przyjąłem Jezusa do mojego serca, aby być moim wybawcą. To był pierwszy krok. Potem kilka tygodni później został ochrzczony w wodzie. Krok dwa kompletne.

Teraz chciałabym powiedzieć, że wszystko się zmieniło od tego momentu. Myślę, że w moim słabym umyśle myślałem, że będzie. Myślałem Życie automatycznie lepiej. Nie wymaga montażu typu rzeczy. Przecież on jest twórcą wszystkich rzeczy. Cóż, jak nie tak było I. Po kilku miesiącach i nadal doświadcza złych rzeczy, które doprowadziły mnie do tego w pierwszej kolejności. Ja po prostu rzucić ponownie.

Przestałem chodzić do kościoła, ale wciąż wydawała się długa dla Boga. I nie dalej o tym dyskutować, a także odczytać słowa. Wciąż wierzył, że Bóg może zmienić ten stan rzeczy. Ja po prostu nie wiem, dlaczego odszedłem. Właśnie zrobiłem.

Wreszcie około dwa lata później zdałem sobie sprawę, że miałem zmarnowany prawie 30 lat mojego życia. Moje małżeństwo się wspaniałą kobietą zmagała nadal. Bo tak naprawdę nie wie, jak kochać kogoś innego niż siebie. Moje finanse były wrakiem. Byłem facetem, że niech każdy myśli miałem go ze sobą. Rzeczywistość jest taka, że ​​nie wiem, przysadzisty, o niczym. Próbowałem to i to. Wszystko starałem się obróciła się na mnie. I w końcu zrozumiał, że właśnie mieszka jedno wielkie kłamstwo.

W każdym razie, wszystko, co się dzieje doprowadziły mnie z powrotem do kościoła. Tym razem zacząłem się angażować. Zaczął czytać Biblię i studiowanie słowa. Nawet jeśli rzeczy nadal nie zmieniały się w tempie chciałbym widziałem, byłem z nim. Dwa lata po powrocie zostałem ochrzczony w Duchu Świętym. Krok trzy kompletne.

Z objawienia trzecim kroku masz prawdopodobnie zorientowali się, że kochający Kościół Zielonoświątkowy okazało było. Ale każdy kościół, który naucza Słowo Boże, jak napisano, i naucza Jezus jest tak samo dobry.

Jesteś prawdopodobnie myśli, jak w świecie nie możemy dostać się z samopomocy książek do chrztu w Duchu Świętym. No bo w końcu zaczęli rozumieć, że człowiek nie ma odpowiedzi. Chcę podzielić się ze wszystkimi, że mogę. Więc pisząc jest to sposób, aby to zrobić.

Poprzez studia biblijne, czytając słowa i modlących się nad nim. Ja zaczynam widzieć, że odpowiedź na wszystkie nasze pytania i problemy są w słowie Bożym. Nie znalazłem jeszcze odpowiedzi na wszystkie pytania. Ale odkryłem, że te, które znalazłem, które pracowały w moim życiu, a nadal działać bez przerwy.

Jestem wolna badania. Więc jestem w trakcie nauki. Coś, co ktoś w Biblii klasy studyjnej po prostu na drugi dzień wspomnianego naprawdę kliknięciu żarówkę na mnie. Kiedy Bóg zaczyna działać z nami, a my od razu zacznij przyjmować jego współpracy z nami. To jest jak obieranie cebuli. Najpierw skórki skóry off, IQ aby dostać się do dobrej części do jedzenia. Potem schował chwilę. A kiedy wrócimy do niej musimy obrać inną warstwę, aby dostać się do dobrej części jadalnych ponownie.

Jest to ten sam proces Bóg posługuje się z nami. Najpierw złuszcza warstwę, która sprowadza nas do poddania się do niego. Potem, jak możemy sobie z tym poradzić wraca i złuszcza kolejną warstwę off dostać się do dobrych częściach. Za każdym razem widzi wykonujemy są coraz to on wraca i złuszcza kolejną warstwę naszego niepożądanego siebie off i uczy nas nowy sposób, aby nas samych lepiej.

Proces ten działa na wszystko w naszym życiu. Mówiłem ci, że jestem egoistą i nie kochać nikogo innego niż ja. Myślałem, że New jak kochać kogoś, ale ja nigdy nie nauczył. Bóg uczy mnie warstwę w czasie, że aby prawdziwie kochać kogoś tak, że mnie kocha, a jak moja żona mnie kocha, muszę postawić się na bok. Muszę nauczyć się umieścić pozostały potrzeb wyżej własną rękę. Jest to proces powolny. Jest to proces czytania słowo, słuchania innych z większym doświadczeniem, a Duch Święty pozwala robić naukę. To może być trudne dla kogoś, kto żył tak jak ja. Manipulowanie swoją drogę przez życie. Ale odpowiedzi są tam w Słowa Bożego, Biblii.

Nie nauczyłem się to wszystko i nigdy nie będzie. Ale, czego nauczyłem się do tej pory naprawdę działa. Bóg będzie komunikować się z nami za pośrednictwem swego Ducha Świętego i uczy nas, co pragniemy. Musimy tylko nauczyć się postawić się na bok, by go usłyszeć. A potem przeprowadzać co on każe. To jest tak samo jak czytanie tych książek samopomocy z jednym wielkim różnicy. Gdy zwracamy się do Biblii, nie możemy dostać tylko słowa do czytania, ale również uzyskać autora z nami cały czas, aby zapytać, jak wiele pytań, jak chcemy.

Mt 7, 7 wersety 8 obiecuje nam to: 7 „Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie; zapukać, a drzwi zostaną otworzone 8For każdy, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje, a kto kołacze, The. drzwi zostaną otwarte.

Największą wiedzę we wszechświecie jest otwarta dla nas za pośrednictwem tej obietnicy Boga, naszego Ojca. Kiedy modlimy się nad naszymi problemami i sytuacjami. Poszukiwany jego odpowiedź, prosząc go o radę, on naprawdę otworzy drzwi możemy zapukać. Kiedy otwiera drzwi na dźwięk pukania nie będzie odpowiedzi. Odpowiedź, która może nam dostarczyć, przywrócić nam i uzdrowić nas z niezależnie od sytuacji znajdujemy w nas samych.

Mogę iść i na ten temat. Otrzymuję bardzo podekscytowany, kiedy chodzi o Boga i jak On nas uczy. Ale czas teraz na to nie pozwoli. Może on mnie inspirują zachować pisanie na ten temat, a nawet zrobić książkę na jej temat. Ale na razie po prostu chcę, żebyś wiedział, co masz do czynienia. Powtarzam cokolwiek! Biblia jest jedynym samopomocy książki trzeba. Prawdopodobnie nawet nie trzeba iść i kupić go, to prawdopodobnie masz prawo tam jak w domu. Ale jeśli nie będzie to najlepsze pieniądze kiedykolwiek spędził rozwiązać swoje problemy. W odróżnieniu od innych książek, które pozostawiają ciebie spotkać w niektórych momentach. Ten wyposażony 24/7 wsparcie, nigdy cię nie opuści. Wszystko co musisz zrobić, to szukać, pytać i kołaczę. Prawda zostanie ujawniona, a druga warstwa może być odrywane co Ci osobą, Bóg chciał, aby być. Sprawiedliwi i zamożnych.

Donny Cooper Autor Przyjmowanie wystąpień. Kontakt @ doncooper@fuse.net

Artykuł napisany przez: https://www.flasz.pro/44-torby-bawelniane-biala-czarna-granatowa