Rozpocznij szkolenie konia

Rozpocznij szkolenie konia

Rozpocznij Szkolenie konia

Kiedy idziesz na znalezienie konia, aby rozpocząć trening trzeba najpierw odkryć temperament koni. Jeśli koń ma łagodny temperament pacjenta następnie on lub ona jest doskonała perspektywa czyni dobrego konia siodło lub szlak konny. Po pierwsze, spędzać czas z koniem oglądać jak on reaguje, gdy dotykasz go w różnych dziedzinach. Także spróbuj podnieść nogi każdego z nich i zobaczyć, jak koń reaguje jeśli koń pozwala Ci bałagan z nim, a on wydaje się nie być zainteresowana, to jest to dobra perspektywa. Jednakże, jeśli porusza się koń jest nerwowy lub wygląd działające gdzie indziej dla innej perspektywy.

Gdy masz konia i są gotowe www.iq.pl/oferta/serwery-dedykowane/serwer-od-reki/ do rozpoczęcia treningu konia trzeba będzie zacząć powoli. Jeśli koń jest młody dziecko, powinieneś trenować go w jaki sposób i co jest kantary, podnosząc nogi, jak ołów i można rozpocząć wprowadzanie go do lekkiego siodła pad lub oklep pad. Każda rzecz powinna być oddzielnie wprowadzone do konia, aby nie przytłoczyć go lub go mylić. Począwszy trenować konia to długi proces pacjenta. Twój koń nie będzie to dobrze za pierwszym razem.

Możesz pracować na jednym lub dwóch rzeczy podczas treningów, ale zakończy ją, zanim przejdziemy do następnego. Przykład: praca na nauczaniu konia, co pozwala podnieść nogi, a następnie wprowadzić go do koca siodełka. To jest, zrobione, pozwalając zapach konia i zobaczyć koc. Fala koc i czwartą całego konia i delikatnie umieścić koc na koniach i pozwolić mu odpocząć na plecach, przez okres czasu. Pozwala to koń by stać się przyzwyczaić do dotyku koc na jego plecach.

Następnie można uczyć lub pracować na treningu konia do naśladowania lub ołów. Utrzymuj ramię wyciągniętą ucząc tej części szkolenia, aby umożliwić wystarczająco dużo miejsca z dala od ciebie, że koń nie przypadkowo krok na nogach. Ponieważ jest to bardzo bolesne i może zakłócić szkolenia.

Następnie trzeba będzie nauczyć konia jak rzucić to może być prowadzone przez zastosowanie słupa lub okrągłym pióra. W tym celu trzeba będzie 30 „linii lonży lub dłużej i halter. Można użyć koniec linii lonży kręcić wokół dostać koń rozpoczął się w kierunku, w którym chcesz go do pracy. Z drugiej strony, można użyć regularne szkolenia bicz jednak jeśli są łagodne łamanie konia nie jest to zalecane. Jako bicz spowoduje, że koń cię i bicz obawiać, bat jest tylko w przypadku ostateczności.

Po lunging i wszystkie podstawowe szkolenie jest dowiedział wtedy można przystąpić do siodła i siodła treningu konia. Umieścić siodło na środku okrągłego pióro i pozwól koniowi zapach i staje się wykorzystanie do siodła w jego prezenty. Wtedy, gdy on lub ona jest wygodne z siodła delikatnie umieścić siodło na konia z powrotem. Nie próbuj Cinch siodło wokół konia, chyba że koń stoi spokojnie.

Jeśli koń ma zachować spokój, a następnie przystąpić do cinching siodło konia luźno wokół każdorazowo umieścić siodło na konia i zacisnąć go uczynić go mocniej, aż koń się wygodnie sobie siodło. Następnie pozostawić siodło na koniu przez dłuższy czas i pozwolić mu na to wszystko lub większość dnia na chłodniejsze dni ta pozwoli mu poczuć się jak na siodło porusza się z nim, gdy porusza się przez cały dzień nosić.

Następnie wykonaj tę samą procedurę z bitem i szkolenia uzdę. Potem zaczyna się rzeczywista waga lub ktoś w siodle lub proces łamania. Posiadamy profesjonalny jeźdźca lub konia trener rzeczywiście krok na konia po raz pierwszy. Będziemy chcieli to zrobić w miękkim uprawiane arenę i upewnij się, że arena jest wolna od przeszkód. Po zakończeniu tego procesu można rozpocząć jazdy na koniu i wprowadzenie go do reining i kierunkach od ciebie. Można również nauczyć część tego procesu od ziemi.

Artykuł napisany przez: https://www.flasz.pro/34-balony-reklamowe-z-nadrukiem