Przygotowania do wyscigow konnych

Przygotowania do wyscigow konnych

Peyton Manning i Tom Brady przygotowany do kolejnego Epic Duel

Jest to rywalizacja, która zdominowana NFL w ostatnim dziesięcioleciu. Oba quarterbacks na pewno się w Hall of Fame, a ustawione i łamane nawzajem swoje rekordy od kilku lat. Chociaż ich odpowiednie ścieżki do NFL były przeciwieństwa prawie polarne, Tom Brady i Peyton Manning są teraz będzie do kwadratu off na kolejny pamiętnego pojedynku z podróży do Super Bowl na linii. I z obu Rozgrywający w półmroku ich kariery, to mogłaby być ostatni taki matchup z takimi wysokimi stawkami w grze. Nadchodzący AFC Mistrzostwa mógłby określać, kto dostaje się śmiał ostatni w tym słynnej rywalizacji!

Podczas Manning był top pick w projekcie NFL 1998, Brady została podchwycona 199-ty w 2000 roku, głęboko w 6 rundzie. Dla takiego pokornego sporządzonego odtwarzacza, aby stać się nawet starter jest wielkim osiągnięciem, ale Brady stał się jednym z największych Rozgrywający kiedykolwiek! Pod wieloma względami, miał jeszcze lepszą karierę niż Manning. Brady zdobyła 3 Super Bowl, grał w 5, i ma rekord 18-7 play-off, która jawi się jako najlepsze w historii. osiągnięcia Manninga są bardziej o sezonie, gdzie zdobył rekordowe 4 NFL MVP nagród, choć ma on również 1 Super Bowl pierścień od 2 występach. Jednak jest on często wyśmiewany za słabą grę w postseason, i właśnie rekord 10-11 po zeszłotygodniowym sukcesie.

Przez lata, Brady i New England Patriots zdominowały tę rywalizację, posiadanie 10-4 rekord czasu nad Manning przede wszystkim w swoim czasie z Indianapolis Colts. Jednak Manning zrobił orchestrate monumentalny comeback od dołu 21-3 do wygranej AFC mistrzostw w 2006 roku w drodze do wygranej swego Super Bowl. Ale w ich matchup na początku tego sezonu było Patrioci pochodzące z dołu 24-0 pozyskać Manning i Denver Broncos w listopadzie. Są wyraźnie dwóch graczy, którzy nigdy się nie poddawaj!

Więc co powinniśmy się spodziewać tym razem? Peyton Manning i Broncos mają więcej talentu, świadczy ich rekordowym przestępstwo podświetlone Demaryius Thomas, Wes Welker i Eric Decker. Patrioci międzyczasie zostały patchwork cały sezon. Ich dwie dominujące karnetów wzrok tight end nie byli w stanie grać dużo. Aaron Hernandez jest kierowany do więzienia za morderstwo, podczas gdy tylko Rob Gronkowski zagrał kilka grę przed łzawienie 2 więzadła w kolanie. Mieli zorganizować przestępstwa wokół Juliana Edelman i Stevan Ridley. Jednak ich główny nacisk centrów ataku wokół ich Running Back LaGarrette Blount. Brady rzucił tylko 25 przechodzi w swoim ostatnim meczu w Blount biegł z władzy i sukcesu.

Ale z Broncos przestępstwa wypalania na wszystkich cylindrach, Brady prawdopodobnie musiał przejść w grze, które mogą łatwo stać się strzelanina. Manning wyraźnie ma więcej broni i talent wokół niego, a on ma pełne poparcie fanów Denver za nim też. Ale jest coś o Patriotów. Są to zespół, który może odebrać od siebie przeciwnika, jak żaden inny, a oni zawsze przychodzą do gry, gdy stawki są najwyższe. trener Bill Belichick jest absolutnym geniuszem jeśli chodzi o piłkę nożną i myślę, że Broncos dostanie zwolnił na tyle, na Patrioci, aby wygrać tę grę. metraż Blount na tej podstawie będzie utrzymywać Manning na bocznej przez większą część gry i myślę, że Brady będzie śmiał się ostatni. Ex https://www.flasz.pro/44-torby-bawelniane-biala-czarna-granatowapect the Patriots być kierowany do Super Bowl po wygraniu tego: 28-24.

Artykuł napisany przez: