Masci konia

Jazda Kolor Poradnik – z typowymi i nietypowymi Kolory dla koni i kuców

Czy wiedziałeś?

Kolor herb konia lub kucyka można powiedzieć, jakiego koloru są. Jeżeli nie jesteś pewien, jaki kolor konia lub kucyka naprawdę jest, spojrzeć na kolor „punktów”.

W „punkty” z konia są kufa, czubki uszu, grzywa, ogon i dolne części nóg. Pamiętaj, mogą one mieć białe znaczenia na niektóre z tych punktów, które mogą oszukać!

Kolory koni należą:

Czarny: czarny całym tym punkty, grzywy i ogona. Patrz na kolor lufy – to czarne. W tym koniem pokolorować konia lub kucyka nie będzie miała brązowy wokół pyska!

Pręgowana: To rzadkie konie kolorowanki ma drippy przeplot, który nie jest regularnie rozmieszczone na sierści koni i pręgowane konie często mają pionowe przyłożenia przeplot. Pręgowane konie są w przeciwieństwie do innych kolorów koni i raz widać nie zapomniał!

Brown: brązowy lub ciemnobrązowy całego, czasem prawie czarny. Kolor pyska powie Ci, że są brązowe, nawet jeśli grzywa i ogon i nogi są czarne.

Bay: jasnobrązowy lub brązowy kolor z czarnymi punktami i czarną grzywą i ogonem. Jest to typowy kolor koń, który jest często nazywają „brązowe” przez kogoś, kto nie jest zaznajomiony z końmi.

Kasztan: imbir lub żółty kolor brązowy. Punkty konia są brązowe – podobny do umaszczenia lub zapalniczki. Kasztany nie są czarne.

Szary: mieszanka czarnych i białych włosów. Wariacje szarości to: „pstrokaty gray ‚, gdy istnieje więcej niż biały czarne włosy; „Jasnoszara”, gdy istnieje więcej niż czarno białe włosy; i „pchli ugryziony” ma plamki czarne lub brązowe włosy na białym fartuchu. Kolory narodzinach w szarych koni i kuców różnić. Są one często rodzi się znacznie ciemniejszy i stają się lżejsze, ponieważ z wiekiem.

Piebald: duże plamy czerni i bieli. Jest to umaszczenie koń, który ma różne nazwy w różnych częściach świata. Ten kolor koni mogą być również nazywane farby lub Pinto

Skewbald: duże płaty jakikolwiek inny kolor niż czarny i biały. Jest to kolejny kolor w konia, który ma różne nazwy w różnych częściach świata. Ten kolor koni mogą być również nazywane farby lub Pinto

Palomino: Złoty żółty płaszcz, (najlepiej koloru nowo wybite monety złote) z białą grzywą i ogonem. Ten jest mój ulubiony kolor kucyka!

Appaloosa: cętkowany płaszcz przeważnie albo brązowe plamy na białym płaszczu i białych plam jako koc na brązowym płaszczu. Jest to kolejny kolor koń źrebak gdzie kolor może być inny przy urodzeniu, a niektóre rodzą się bez oznaczeń Appaloosa.

Dun: mouseY brązowej do złotej żółte z czarnymi punktami, grzywy i ogona.

Niebieski Roan: białe włosy poprzez przeważnie czarne lub ciemno brązowym płaszczu. Punkty są czarne.

Red Roan: białe włosy poprzez płaszcz Bay. Punkty są czarne.

Strawberry Roan: białe włosy iq.pl poprzez kasztanowca płaszcz. Punkty są takie same jak kasztanowca.

Te barwniki koń szarych koni i Roan konie są często mylone, ale Roan posiada solidną głową kolorów i nogi. Roan źrebięta rodzą Roan, a szary lub szare konie są często rodzi się znacznie ciemniejszy i coraz bardziej siwe włosy jak podrosną

http://www.freehorsesite.com

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o koniach kolorach, odwiedź FreeHorseSite.com

Na więcej darmowych rzeczy o koniach, w tym konkursy, porady, pomysły, nagród, prezentów i premie miesięczne przyłącz się teraz! To jest darmowe!

Artykuł napisany przez: https://www.flasz.pro/46-torby-bawelniane-z-nadrukiem-logo