Europejski pokaz koni

Europejski pokaz koni

Ogólnoeuropejskich Peter Champion Horse Race

Piotruś Pan przez Panteon (GB) poza Alwina, był australijski Rasowy ogier kasztan ur na Baroona Stud w Sydney w 1929. Oczekuje się, że młody źrebak został zaciosać tory wyścigów od swego ojca, Panteon, miał znakomitą karierę w Australii i Anglii, z 10 zwycięstwami z 44 startów.https://www.iq.pl/oferta/administracja-i-backup/

Pod czujnym okiem Franka McGrath Sr., ogier był szkolony do wygrania, a jego połączenia oczekując, że będzie tak dobre, jeśli nie lepsze niż, Phar Lap.

Piotruś Pan był mistrzem we własnym prawo, z dwoma zwycięstwami Melbourne Cup. Billy Duncan w siodle, koń ciężko walczył w 1932 roku w Melbourne Cup pochodzić z tyłu po wycinek obcasy konia przed i opadają na ziemię. Na szczęście, Dennis Boy, jego stajenny, potrącił go z powrotem na nogi, po czym pobiegł wyścig swojego życia, wygrywając przez szyję, które opuściły graczom wyraźnie oszołomiony. Na szczęście, nie był ranny, tylko z małą trawy widocznym na twarzy plamy. CalorMATIC Derby i MacKinnon Stakes był również sposób ogiera w 1932 roku.

Europejski pokaz koni

1933 Melbourne Cup wymykał mistrz po dotknięty chorobą wirusową, która okazał się lepszy od wyścigowych stajni Sydney. Pod osobistej opieki Frank McGrath, koń odzyskane w czasie sezonu 1934. Darby Munro był kolejnym dżokej jeździć Champion do zwycięstwa w 1934 roku w Melbourne Cup, mimo zewnętrznego remisu po trwających był ciężki.

Wyjątkowymi wierzchowcami infekcja wirusowa pojawiły się ponownie w 1935 roku, www.iq.pl/oferta/hosting/migracja/ który okazał się lepszy od Piotrusia Pana mimo prób Frank McGrath do Pielęgniarka go z powrotem do pełnego zdrowia. Połączenia realizowane koń mistrz nie był jego stary ja. Jednak zgodzili się złożyć mu nominację do 1935 Melbourne Cup. Waga 10 kamienia okazały się zbyt wiele dla ogiera, który tylko udało się zakończyć 13th, który przyniósł na jego emeryturę i przenieść się do Baroona jako stadninie na nieruchomości Rodney R. Dangar użytkownika. Jednak złamana noga przyniósł kres jego kariery stadnej po której została zniszczona i pochowany w Baroona w Nowej Południowej Walii.

Jako reproduktora, wyprodukował zwycięzcę Moonee Valley Stakes i VRC Derby, przykazanie. Jego spuścizna kontynuowano także zwycięzców Stakes Grampian i Piotra, który ten ostatni zdobył Puchar Williamstown, i była na drugim miejscu w 1944 roku w Melbourne Cup.

The Australian post był pierwszą cześć Piotrusia Pana z znaczka pocztowego. Do ewidencji, mistrz Thoroughbred zdobył 23 ze swoich 38 startów, 6 drugich miejsc i 1 trzeciej wprowadzania, dając mu zasłużone miejsce w Australian Racing Hall of Fame. Gdyby mistrz mieszkał na te dane ma potencjał potroić.

Aby dowiedzieć się więcej na temat australijskiej wyścigi konne, Jockeys Premiership, kliknij tutaj, torów wyścigowych i więcej, przejdź do Grupy Pro Racing i odbierz swój darmowy e-book na temat Jak wygrać w Horse Racing.

Artykuł napisany przez: www.iq.pl/oferta/kolokacja-serwerow/