Choroby dotykajace konia

Choroby dotykajace konia

Jazda Serce Murmurs

Większość koni z szmery sercowe nie wykazują żadnych oznak zewnętrznych, a serce jest bardzo wydajna pompa, która jest w stanie zrekompensować. Problemy zwykle tylko stają się widoczne, gdy serce nie rozpowszechniać wystarczającej ilości krwi, aby spełnić wymagania organizmu, a koń rozwija się niewydolność serca w wyniku.prohamo.pl/oferta/wklady-kominowe/

Objawy niewydolności serca obejmują:

Ćwiczenia nietolerancji

utrata masy ciała

kaszel

szybki oddech

Obrzęk brzuszna (a łączenie płynu, który jest postrzegany jako obrzęk na spodzie brzucha konia).

Koń niewydolności serca ma wysoką serca w spoczynku, zwykle więcej niż 50 uderzeń na minutę, w celu skompensowania zmniejszonej ilości krwi jest pompowana w każdym skurczu.

Czasami te objawy stają się widoczne, gdy tylko dodatkowe wymagania są umieszczone na koniu, takie jak wyższy poziom aktywności fizycznej, lub gdy klacz jest umieścić w źrebię. Należy również pamiętać, że wszystkie z tych objawów może także cechy inne, mniej poważnych chorób.

Co powoduje szmer?

Nieprawidłowe hałasu jest często spowodowana przeciekającego zastawki sercowej, ale istnieje wiele różnych typów szum z różnych przyczyn.

Funkcjonalny lub przepływu, szmery, nie są związane z problemem serca. Są całkowicie normalne i są powszechnie słychać nadające zwierząt, takich jak konie wyścigowe. Są one przypisane do dużej objętości krwi poruszających się w sercu, które powodują wibracje dźwiękowe wodnopodobne udając się przez rury.

Tymczasowe szmery serca może się zdarzyć w przypadku każdego stanu, który powoduje podwyższenie częstości akcji serca. To jest czasami znaleźć u koni cierpiących na kolki lub innych bolesnych warunkach, szmer jest wykrywany podczas gdy koń jest w trudnej sytuacji, a jego tętno jest podwyższone, ale to później znika. Częstym typem szmer występuje jako skonsultuj drgań jak wycieki krwi z powrotem przez zawór w złym kierunku.

Samantha pisze artykuły na różne tematy, w tym kwestie zdrowia koni, jazdy konnej i porad historie ratowania koni. Aby przeczytać więcej artykułów prosimy odwiedzić naszą stronę internetową jazda konna

Artykuł napisany przez:

h4="coasazyt wiedh4=ass="title">Warto odwiedzić
h4=ef="http:h4=ass="title">Warto odwiedzić