Wyscigi konne

Wyscigi konne

Wyścigi konne Luck Rozpoczyna się w hodowli Budka oraz na farmie

Dla wielu fanów wyścigów konnych i handicappers świat rasowy hodowli jest mroczna kraina bogatych właścicieli, hodowców i ekscentrycznych wielkich samców i samic. Większość informacji na temat tego punktu początkowego wyścigów konnych pochodzi z krótkich artykułów w formie biuletynów, które otrzymują lub szarpnięcia łez ludzkich historiach procentowych otrzymujemy raz w roku od głównych sieci, którzy wykonują wyścigi Triple Crown.https://s-hero.pl/

Prawda jest taka, że ​​hodowla koni i wyścigów jest biznes i jako takie, jest robione dla zysku. Ludzie, którzy kontrolują działalność lub przynajmniej kierować go, są tymi, którzy płacą duże pieniądze za opłaty stud i którzy kupują weanlings i roczniaków. Choć horseplayers wspierać przemysł wyścigowy z ich zakładów, bogaci właściciele wspierać przemysł z ich opłat. Dla wielu właścicieli, własności wyścigów konnych jest drogim hobby, które nie płaci za siebie. Pieniądze wydają co roku pomaga hodowcom wiedzieć jak planować swoje własne programy hodowlane.

Wyscigi konne

Czasami hodowca robi wielkie ruch i spoty fantastyczny źrebaka, że ​​on lub ona trzyma na swoich własnych interesów wyścigowych. Ale często hodowca będzie rozpoznać źrebaka wyróżnionego i nadal let it go na aukcji. Rozumowanie to, że źrebak zwiększy prestiż ogiera az kolei jego opłat stadne. To powodzenia mają źrebię przejść wygrać wyścig klasy 1, ponieważ jest to najbardziej prestiżowy znak wielkiego ojca.

Gdy Da’Tara wygrał Belmont, wiele osób się zastanawiać, czy hodowcy, Winstar Farm Bill Casner i Ken Troutt, który sprzedał colt 100.000 $ żałował pozwalając grade 1 http://bestwindow.pl/ zwycięzca odejść. Oczywiście byłoby zabawne stoją w kręgu zwycięzców w Belmont Park, jako właścicieli colt Tiznow że przewodowej boiska przy 38-1, ale właściciele rozumieją, że hodowla jest biznes, w celu promowania Tiznow jako ogiera , źrebięta muszą zrobić to do ringu sprzedaży. To jest dobry biznes dla ich gospodarstwa i dobre dla branży.

Chociaż niektórzy ludzie mogą myśleć, że nieszczęście, że sprzedawane także tamy Da’Tara przed jej potomstwem wygrał ostatni odcinek Triple Crown, właściciele filozoficznie podkreślić, że one również sprzedawane Funny cyd i udał się do wygrania Kentucky Derby. Sprzedając konie to co robią i to jest rasowy obiekt hodowlany. Szczęście nie jest, czy można sprzedać świetnego konia, jego czy Twój ogiery uzyskiwaniu wspaniałych koni, aby sprzedać. Jak dla ogiera Tiznow, wydaje się, że jest ich szczęście urok, a on jest ciągle w stodole.

Artykuł napisany przez: