Wycieczki jezdzieckie przez Ameryke

Wycieczki jezdzieckie przez Ameryke

Roadtripping Across America

Teraz czytam naprawdę wspaniałe książki, które bardzo polecam. Jest Digest najbardziej malowniczych Napędy czytelnika w Ameryce (od teraz będę nazywając ją RDMSDIA bo jestem zbyt leniwy, aby wpisać tytuł tak długo za każdym razem).

Jak można sobie już wyobrazić, RDMSDIA przedstawia ponad 120 niezwykle piękne wycieczki drogowe, a po przeczytaniu tej książki, chcę wziąć każdy jeden z nich.TSM

Zobaczmy więc, gdzie mam zacząć? Może mógłbym zacząć na wybrzeżu zachodnim, gdzie mogę przybrać North Cascades pętli do 400 mil okrągły wyprawę, która pobiera Hwy 20 przez te Północna Cascade Mountains National Park, National Forest Wanatchee iz powrotem wzdłuż Puget Sound.

Znaczna część tej wycieczce nie było nawet możliwe do 1972 roku, kiedy autostrada została ostatecznie zbudowany przez chropowaty Północnej Cascades.

Następnie mogę wziąć Road Trip Big Sur wzdłuż północnego wybrzeża Kalifornii. Ta podróż droga od dawna na mojej liście rzeczy do zrobienia, a po przeczytaniu tej książki mam się zastanawiać, dlaczego zostały oddanie go na tak długo.

Ta podróż, która trwa od Monteray do San Luis Obispo wzdłuż Hwy 101 jest od dawna uważana za jedną z najbardziej malowniczych dróg oszałamiająco pięknych amerykańskich.

Kolejna podróż drogi California, którego nie można przegapić jest Redwood Highway, która biegnie od granicy Kalifornii, Oregon dół przez giganta Redwood National Park. Stamtąd kontynuuje przez niektóre z historycznych miast gorączka złota w Kalifornii, takich jak Eureka, gdzie można zatrzymać, aby zobaczyć niektóre z zabytkowych starych budynków z potentatów tej epoki wybudowanych i żyli w. Redwood Highway kończy w miejscowości Leggett, domu słynny zmotoryzowanych Park drzew.

Kolejna podróż drogi teraz czuję moje życie byłoby niepełne bez jest Upper Peninsula Przejazd przez Michigan (zgadliście) Upper Peninsula. Oczywiście, gdy dojdziesz do Mackinac Island, naprawdę nie można pojechać ponieważ już jurysdykcji wyspy zakazuje funkcjonowania pojazdu silnikowego.

Więc trzeba będzie zaparkować samochód i wziąć promem na wyspę. Ale to jest warte, ponieważ raz na wyspie krok wstecz w czasie do 19 wieku. Gdy doki promowe, następnie można wziąć taksówkę konia i-buggy, odwiedź dowolną liczbę osobliwy sklepów, a nawet świadkami reenactments historycznej przeszłości wyspy.

Jestem wyczerpaniu miejsca tutaj, ale ja po prostu muszą zawierać krótkie wzmianki o Road Trip Hudson Valley. Ta wędrówka rozpoczyna się osuszanie warszawa w Nowym Jorku i podąża na północ Hudson River. Po drodze będzie przechodzić przez Rip Van Winkle kraju można znaleźć niezliczone strony wojny rewolucyjnej, przekaż Akademia Wojskowa Stanów Zjednoczonych w West Point i koło z powrotem, gdy dojdziesz do mostów w Newburgh i Beacon.

Ale upewnij się wrócić przed zmrokiem lub po prostu może zobaczyć bezgłowy jeździec Sleepy Hollow.

Digest Większość Przejażdżki widokowe czytelnika w Ameryce jest wielka, piękna książka. Ale ostrzegam, że jeśli pożądanie podróż jest łatwo wzbudziła (jak ja) może również okazać się najdroższym książka kiedykolwiek kupić.

W międzyczasie muszę iść umieścić benzyny w swoim samochodzie. Czuję się jak jazdy.

Artykuł napisany przez: iq.pl/oferta/serwery-dedykowane/serwer-od-reki/