Pomoce treningowe dla koni

Pomoce treningowe dla koni

Pomoce treningowe dla koni – Wielka debata

Istnieje wielka debata nad wykorzystaniem pomocy szkoleniowych zarówno dla lungeing i do jazdy. Jeśli zamierzasz korzystać z pomocy szkoleniowej, który z nich wybrać?

Odpowiedź brzmi: to zależy od tego, co chce osiągnąć, istnieje wiele różnych pomoce szkoleniowe dostępne w czasie, gdy wiele z nich ma podobny wpływa istnieją różnice, aby być świadomy.iq.pl/oferta/administracja-i-backup/

Aby zrozumieć, dlaczego można użyć pomocy szkoleniowej Pomaga mieć zrozumienie anatomii konia. Jeśli spojrzeć na grzbiecie konia i zastanowić się, gdzie siodełko idzie, widać, że obszar ten nie jest obsługiwany przez nogi więc z powrotem i mięśnie brzucha muszą być silne, aby utrzymać ciężar jeźdźca.

Pomoc szkoleniowa, w szczególności pomoc lungeing jest również niezbędne w rehabilitacji koni, które miały operację całując kolce lub które miały problemy z plecami i trzeba odbudować mięśnie pleców przed rozpoczęciem pracy jeździł ponownie. Jeżeli koń miał straty mięśni ze źle dopasowanego siodła korzystne byłoby użyć pomocy lungeing podczas budowy tego mięśnia w celu umożliwienia mięśnie budować bez ingerencji z siodła. Jeśli mięśnie te są budowane wówczas dopasowanie siodła wpłynie dużo więc siodło nadające powinny być regularnie sprawdzane, aby zapobiec pogarszającej się kondycji.

Pomoce treningowe dla koni

Celem jest zachęcenie konia, aby rozciągnąć się i wydłużyć swoje mięśnie pleców podczas zarażenia swoje mięśnie brzucha i wspierania się.

W przypadku rehabilitacji zaleca się, aby ta praca jest wykonywana z aniżeli lonży jeździł jako ciężar jeźdźca na koni z powrotem będzie działać przeciwko któremukolwiek pod rozwiniętych mięśniach i powodować dodatkowy nacisk na mięśnie pleców.

Istnieje kilka pomoce szkoleniowe lungeing do wyboru na przykład Chambon, która już od wielu lat, do nowszych Pessoa i EquiAmi pomocy szkoleniowych. Istnieją różne opinie, co do których jest najlepszy jednak EquiAmi ma ciągłą pętlę, która ma na celu symulacji kontaktu dłoni i twierdził, aby zapobiec konie z opierając się na niej, ponieważ może z jakimiś innymi tych stałych.

Podczas pracy lunging ważne jest odżywka waniliowa Sprotein, aby pamiętać, że nawet jeżeli będzie się wolno jest wysoka intensywność ćwiczeń dla koni, a zatem nie powinno odbywać się przez dłuższy okres czasu. Maksymalny zalecany czas, że można rzucić konia w pomocy lungeing wynosi około 20-25 minut. Dłużej, a mięśnie próbujesz wzmocnić staną się zmęczony i będzie wystawiać je na potencjalne szkody.

Koński Professional jest brytyjską firmą, która specjalizuje się w narzędzia i urządzenia dla terapeutów i innych specjalistów. Prowadzony przez specjalistów w branży są w stanie zapewnić najlepszą jakość rzeczy jednocześnie w stanie dać wiedzę i wykształconych rady. Aby uzyskać więcej informacji na temat wszelkich produktach opisanych w tym artykule, odwiedź nas na koni Zawodowcy

Artykuł napisany przez: www.iq.pl