Historia bryczesow

Historia bryczesach

Dla tych, którzy nie wiedzą, Bryczesy są obcisłe spodnie dopasowane, że jeźdźców konnych nosić podczas jazdy w stylu angielskim. Idą od pasa w dół do kostki. Te spodnie nie zawsze były mocno przylegające lub długość każdej nogi. Te luźne spodnie jeździeckie pochodzi w mieście Jodhpur, Indie około 1890 roku.s-hero.pl/26-kreatyny-i-regeneracja

Historia

Jodhpur pochodzi od starożytnego stylu Indian nazywanych churidar spodnie, które są mocno wokół łydki i luźne w biodrach. W Jodhpur, Indie kiedyś ten sam styl i stworzył spodnie nadające się do jazdy. Te spodnie są nieco odmienne od ciasnych przytulanie stylów hip-jazda spodni, które widzimy dzisiaj.

Sir Pratap Singh, syn Maharaja w Jodhpur, Indie po raz pierwszy wprowadzony te spodnie jazdy do Anglii. Singh był zapalonym graczem polo, kiedy odwiedził królowej Wiktorii w 1897 roku, przyniósł całą swoją drużynę polo z nim. W jodhpurs które były noszone przez on i jego zespół wywołał sensację wśród fashonistas Zjednoczonego Królestwa. Styl Jodhpur Singha miał rozszerzoną udo i biodro i mocno na łydce, szybko została podjęta przez brytyjską społecznością gry w polo, który następnie zmienił Jodhpur do istniejącej konstrukcji podobnie jak spodnie angielskich, które kończą się w dolnej części łydki i są noszone skarpetki i wysokie buty do jazdy konnej.

Chociaż określenie „jodhpurs” użyto do tego stylu bryczesów, choć nie są to prawdziwe jodhpurs i były raczej nazywane „bryczesy spalony-hop”. Brytyjskie wersje tych jeżdżących spodnie wkrótce produkowane w Londynie. Korzystanie z indyjskim stylu, Bryczesy kostek pomógł jeźdźców zaoszczędzić pieniądze i nie ma potrzeby drogich wysokich butach do konnej jazdy. Cielę nogi był chroniony przez nowo zaprojektowane i przyjemny niższą dopasowanie dłuższą nogawkę co pomogło utrzymać łydkę jeźdźca z ocierania bokach konia i przeciwko skór strzemion.

Bryczesy i Bryczesy Dziś

Było kilka zmiany wprowadzone do pierwotnego Jodhpur, aby pomóc tym, którzy je https://s-hero.pl/24-energia-witaminy-i-mineraly nosić; które zawierają wzorzec przecięto szwów nogawek po zewnętrznej stronie nogi i plamę na wewnętrznej stronie kolana najczęściej z materiału takiego jak zamszu, co pozwala drążek kosiarki do siodła. Klasyczne Jodhpur kolory są beżowe lub białe, występować w wielu innych kolorach. Te jodhpurs są dobrze nadaje się dla dzieci, które jeżdżą w butach padoku.

sztyblety, zwane również buty wybiegu są noszone z bryczesach, a także pół żuchwy, które zapewniają te same funkcje i wygląd wysokim jazdy buta. Słowo „jodhpurs” jest często używany zamiennie z bryczesy, choć jest to technicznie niepoprawne, gdyż bryczesy są podobne do bryczesach, ale sprowadzają się tylko do około połowy łydki, przeznaczony do noszenia długich skarpet i wysokie buty. Bryczesy są długości kostki i noszone z krótkimi, kostki wysokie buty Jodhpur, znany również jako Paddock butach, czasem z kolan pół żuchwy lub legginsy.

Co za różnica?

Bryczesy są pełne Jazda długość spodni i przeznaczona do noszenia w butach padoku, używane głównie przez dzieci w dzisiejszym świecie koni 12 lat i młodsze.

Spodnie są podobne do dzisiejszych spodnie Capri. Bryczesy zakończyć poniżej łydki i przeznaczona do noszenia długich skarpet i wysokie buty lub buty wybieg z pół żuchwy, noszone głównie przez dorosłych, jak i zawodników w wieku powyżej 13 roku życia.

Emily Heggan jest starszym w Rowan University na kierunku dziennikarstwo. Obecnie startuje w myśliwych 3 ‚z koniem, Ogólnej i lubi pisać o jeździeckich dostaw jak bryczesach.

Artykuł napisany przez: https://www.flasz.pro/34-balony-reklamowe-z-nadrukiem